A HM ARZENÁL Elektromechanikai ZRt.
(cgsz.:05-10-040092; 4461 Nyírtelek, Dózsa György út 121.) azonnali belépéssel,
határozatlan időre létesített munkaviszony keretében történő foglalkoztatás céljából felvételt hirdet
műszaki ügyintéző munkakör betöltésére

Feladatok:

  • Általános ügyintézői feladatok ellátása, nyilvántartások vezetése
  • Dokumentumok kezelés

Elvárások:

  • Legalább 3 éves munkatapasztalat (azonos munkakörben)
  • Irodai szoftverek magabiztos használata (MS Word, Office)
  • Jó kommunikációs és szervező készség
  • Megbízhatóság, pontos munkavégzés

Amit nyújtunk:

  • Hosszútávú, biztos munkalehetőség
  • Céges mobiltelefon + cafeteria
  • Munkahelyre történő térítésmentes szállítás vagy munkába járási költségtérítés
  • Technikai infrastruktúra biztosítása

Bérezés, egyéb juttatások:

  • Megállapodás szerint

Munkavégzés helye:

  • Nyírtelek

  • Önéletrajzzal és bérigény megjelölésével kizárólag az info@hmarzenal.hu e-mail címre.

A kiírt munkakörökre határozatlan idejű munkaviszonyt létesítünk 3 hónap próbaidő kikötésével.

Tájékoztatjuk a jelentkezőket, hogy eredménytelen jelentkezés esetén - amennyiben jelentkezésük során külön mellékelt nyilatkozattal kifejezetten kérik - önéletrajzuk egy később megüresedő pozíció betöltése érdekében bekerül a részvénytársaság felvételre jelentkezők adatbázisába, legfeljebb 12 hónapos időtartamra. Ha ilyen nyilatkozatot a jelentkező nem tesz, akkor – eredménytelenség esetén– a beküldött önéletrajz az adatvédelmi előírásoknak megfelelően megsemmisítésre kerül.

Az adatkezelés hozzájáruláson alapul, ezért kérjük, a jelentkezésben kifejezetten, írásban nyilatkozzni, hogy a jelentkező hozzájárul az önéletrajzában foglalt valamennyi személyes adatának kezeléséhez. A jelentkező tájékoztatást kérhet személyes adatai kezeléséről, valamint kérheti személyes adatainak helyesbítését, törlését, zárolását, illetve adatainak a megjelölt célra vagy annak egy részére történő kezelésének megszüntetését. Az eljárás során vagy azt követően a jelentkező a további együttműködést bármikor, indokolás nélkül megtagadhatja. Az adatkezeléssel kapcsolatban a jelentkezőt megilletik az információs önrendelkezési jogról és az információszabadságról szóló 2011. évi CXII. tv-ben biztosított jogorvoslati lehetőségek.