A HM ARZENÁL Elektromechanikai ZRt.
(4461 Nyírtelek, Dózsa György út 121.)
gödöllői fióktelepére keres
az alábbi munkakör ellátására munkájára igényes kollégát (lehet pályakezdő is)

Munkakör megnevezése:
  • takarító, gondnok

Munkaköri feladat:
  • a cég gödöllői fióktelepének napi takarítása, tisztántartása

Munkavégzés helye:
  • Gödöllő

Munkaidő:
  • hétfőtől csütörtökig 07:00 - 15:51
  • pénteken 07:00 - 13:00

A munkakör betöltéséhez szükséges elvárások:
  • 8 általános iskolai végzettség
  • megbízható, önálló munkavégzés
  • 3 hónapnál nem régebbi erkölcsi bizonyítvány

Amit kínálunk:
  • hosszú távú, bejelentett, teljes munkaidős foglalkoztatás
  • stabil céges háttér
  • a minőségi munkavégzéshez szükséges eszközök és munkakörnyezet biztosítása
  • egészségpénztári hozzájárulás, cafeteria-juttatás, iskolakezdési támogatás
  • munkába járási költségtérítés

Jelentkezési lehetőség:

  • fényképes önéletrajzzal és a bérigény megjelölésével kizárólag az allas@hmarzenal.hu címen.

Tájékoztatjuk a jelentkezőket, hogy eredménytelen jelentkezés esetén - amennyiben jelentkezésük során külön mellékelt nyilatkozattal kifejezetten kérik - önéletrajzuk egy később megüresedő pozíció betöltése érdekében bekerül a részvénytársaság felvételre jelentkezők adatbázisába, legfeljebb 12 hónapos időtartamra. Ha ilyen nyilatkozatot a jelentkező nem tesz, akkor – eredménytelenség esetén– a beküldött önéletrajz az adatvédelmi előírásoknak megfelelően megsemmisítésre kerül.

Az adatkezelés hozzájáruláson alapul, ezért kérjük, a jelentkezésben kifejezetten, írásban nyilatkozzni, hogy a jelentkező hozzájárul az önéletrajzában foglalt valamennyi személyes adatának kezeléséhez. A jelentkező tájékoztatást kérhet személyes adatai kezeléséről, valamint kérheti személyes adatainak helyesbítését, törlését, zárolását, illetve adatainak a megjelölt célra vagy annak egy részére történő kezelésének megszüntetését. Az eljárás során vagy azt követően a jelentkező a további együttműködést bármikor, indokolás nélkül megtagadhatja. Az adatkezeléssel kapcsolatban a jelentkezőt megilletik az információs önrendelkezési jogról és az információszabadságról szóló 2011. évi CXII. tv-ben biztosított jogorvoslati lehetőségek.