A HM ARZENÁL Elektromechanikai ZRt.
(4461 Nyírtelek, Dózsa György út 121.)
azonnali belépéssel felvételt hirdet
karbantartó villanyszerelő
munkakörbe, teljes munkaidős foglalkoztatással,
határozatlan időtartamra kötött munkaszerződéssel

Főbb feladatok:
  • a karbantartási tervben meghatározott és a gépenkénti karbantartási utasításokban előírt ellenőrzések
  • 0,4 KV-os elektromos hálózat berendezéseinek karbantartása és azok dokumentálásának folyamatos végrehajtása

Elvárások:
  • szakmunkásképző vagy szakközépiskola, technikum
  • villanyszerelő, vagy elektronikai műszerész (nem OKJ-s)
  • legalább három év szakmai gyakorlat
  • erkölcsi bizonyítvány

Előnyt jelent:

  • érintésvédelmi, tűzvédelmi és szabványossági felülvizsgálói végzettség
  • PLC-s vezérlések ismerete

Bérezés és egyéb juttatás:

  • alapbér megállapodás szerint
  • cafetéria
  • munkába járási költségtérítés vagy busszal történő térítésmentes beszállítás

Munkavégzés helye:

  • Nyírtelek, Dózsa György út 121.

Jelentkezési lehetőség:

  • Önéletrajzzal és bérigény megjelölésével – kizárólag - az allas@hmarzenal.hu e-mail címen.

Tájékoztatjuk a jelentkezőket, hogy eredménytelen jelentkezés esetén - amennyiben jelentkezésük során külön mellékelt nyilatkozattal kifejezetten kérik - önéletrajzuk egy később megüresedő pozíció betöltése érdekében bekerül a részvénytársaság felvételre jelentkezők adatbázisába, legfeljebb 12 hónapos időtartamra. Ha ilyen nyilatkozatot a jelentkező nem tesz, akkor – eredménytelenség esetén– a beküldött önéletrajz az adatvédelmi előírásoknak megfelelően megsemmisítésre kerül.

Az adatkezelés hozzájáruláson alapul, ezért kérjük, a jelentkezésben kifejezetten, írásban nyilatkozzni, hogy a jelentkező hozzájárul az önéletrajzában foglalt valamennyi személyes adatának kezeléséhez. A jelentkező tájékoztatást kérhet személyes adatai kezeléséről, valamint kérheti személyes adatainak helyesbítését, törlését, zárolását, illetve adatainak a megjelölt célra vagy annak egy részére történő kezelésének megszüntetését. Az eljárás során vagy azt követően a jelentkező a további együttműködést bármikor, indokolás nélkül megtagadhatja. Az adatkezeléssel kapcsolatban a jelentkezőt megilletik az információs önrendelkezési jogról és az információszabadságról szóló 2011. évi CXII. tv-ben biztosított jogorvoslati lehetőségek.